Najlepsze sposoby na udany seks

Najlepsze sposoby na udany seks. Jak być dobrym w łóżku?

Rutyna w łóżku to problem, który może nieść za sobą przykre konsekwencje, nawet w najbardziej zgodnym związku. Nie ma w tym nic dziwnego – seks jest bowiem bardzo ważnym elementem życia. Dlatego też, warto zadbać o to by współżycie seksualne było możliwie atrakcyjne. Udany seks jest bowiem naturalnym spoiwem dla związku.

Czy tak samo definiujecie „udany seks”?

Zanim zaczniesz starać się o to, aby seks był możliwie udany, musisz poznać oczekiwania swojego partnera/partnerki. Wszak, częstokroć „dobry seks” dla dwojga partnerów oznacza coś zupełnie różnego.

Udany seks w związku jest czymś, o co naprawdę warto zawalczyć. Warto mieć jednak świadomość, że niekiedy trzeba pójść na pewien kompromis. Wszak, oczekiwania partnerów bywają naprawdę bardzo różne. – przekonuje ekspert portalu SferaIntymna.pl.

Kobiety z reguły uwielbiają romantyczny nastrój: świece, płatki róż, nastrojową muzykę. Mężczyźni zaś – zwykle mają nieco bardziej zróżnicowane oczekiwania i fantazje. Nie mniej, zawsze – można znaleźć złoty środek.

Co więcej, w przypadku skrajnych oczekiwań – warto po prostu wychodzić im naprzeciw i zgodnie realizować wzajemne fantazje.

Najlepsze sposoby na udany seks, czyli jak nie popaść w rutynę?

Nie ma uniwersalnych wskazówek i porad, które znajdą zastosowanie w każdej sypialni. Owszem, można zasugerować, by zacząć eksperymentować – natomiast, z całą pewnością – nie takich rad potrzebują osoby, które nie czerpią satysfakcji ze zbliżeń. Eksperymentować można w kuchni, ale nie w łóżku. Wszak, sfera intymna – to temat niezwykle delikatny, o który trzeba dbać z niezwykłą starannością – tym bardziej wtedy, gdy pojawiają się pierwsze niejasności i zgrzyty.

# Skuteczna antykoncepcja

Problemy w łóżku bardzo często są wynikiem stresu, który pojawia się w obawie przed zajściem w ciążę. Skorzystaj z rozmaitych rozwiązań antykoncepcyjnych, które pozwolą Ci koncentrować się na udanym seksie i zapomnieć o możliwych konsekwencjach.

# Skorzystaj z suplementów diety i kremów

Suplementy diety na potencję dla mężczyzn i suplementy diety na libido to rozwiązania, które bazują tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach. Częstokroć znajdziemy w nich naturalne afrodyzjaki, które zwiększają doznania, poprawiają nawilżenie pochwy lub zwiększają erekcję u mężczyzn. To metody, które bez cienia wątpliwości mogą okazać się receptą na intensywniejsze orgazmy – zarówno u kobiety, jak i mężczyzny.

# Przestudiuj kamasutrę!

Seks może przybierać naprawdę różne kształty. Kamasutra pomoże Wam odkryć pozycje, które pomogą Wam intensyfikować doznania. Skończ z rutyną i zacznij kochać się w niestandardowy sposób.

# Poczuj się atrakcyjnie!

Seks po wieczornej kąpieli – bez make’up, w bawełnianych majtkach sprawia, że nie jesteśmy wystarczająco atrakcyjne dla partnera. Podobnie jest w przypadku mężczyzn, którzy z wiekiem przestają dbać o siebie, a co za tym idzie – podobać się swoim partnerom. Spraw, by seks był wydarzeniem najwyższej rangi i zadbaj o swoją urodę.

# Szczytujcie razem!

Kobiety podczas jednego stosunku mogą przeżywać orgazm kilkukrotnie. Mężczyźni zaś – z reguły – jednokrotnie. Zadbajcie o to, aby moment najbardziej intensywnych doznań przypadał w tym samym momencie. Nic tak nie smakuje, jak dobry, udany finish i pełne spełnienie partnerów.

# Zapomnijcie o swoim wieku!

Problemy w sypialni znacznie częściej dosięgają doświadczonych kochanków, którzy przeżyli ze sobą co najmniej kilka lat. Musicie wiedzieć, że Was staż, nie ma nic do udanego seksu. Zapomnijcie o tym ile macie lat i bawcie się tak, jakbyście byli wiecznie młodzi. Sypialnia nie jest miejscem, w którym powinno się zważać na metryki.

# Zabawki i inne gadżety

Eksperymenty, o których wspominaliśmy wyżej mogą dotyczyć chociażby wprowadzanych akcesoriów. Asortyment sklepów dla dorosłych jest bardzo szeroki – od przebrań, poprzez zabawki stymulujące, a skończywszy na akcesoriach BDSM. Zaznajomcie się z asortymentem i zaplanujcie udany seks w nowym wydaniu. To naprawdę nie jest trudne!

Opublikowany w Seks

Dodaj komentarz