przedwczesna ejakulacja

Przedwczesna ejakulacja, a problemy z potencją – jak się pozbyć?

Przedwczesna ejakulacja to problem, którego skutki są uciążliwe nie tylko dla płci męskiej, ale także żeńskiej. Czynników wpływających na występowanie tej dolegliwości jest kilka, a największa ich ilość ma związek z kwestiami psychicznymi jednostki.

Medycyna przedwczesny wytrysk klasyfikuje jako ejakulację następującą w czasie minuty od wprowadzenia członka do pochwy. W powszechnym rozumieniu ten termin oznacza ejakulację następującą jeszcze przed osiągnięciem satysfakcji kobiety. W dzisiejszej publikacji radzimy jak wydłużyć stosunek, co zrobić by pozbyć się tego nieszczęsnego kłopotu.

Czym spowodowany jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk można podzielić na dwa typy: nabyty oraz pierwotny. Ten pierwszy uwarunkowany jest zazwyczaj przez czynniki psychiczne. Ten drugi jest związany z patologią układu transporterów i receptorów serotoninowych.

Na przedwczesny wytrysk wpływa:

 • stres
 • nieprawidłowy tryb życia
 • lęk, strach przed odrzuceniem
 • długie odstępy między stosunkami (wzrasta podniecenie)
 • utrwalane reakcje nerwicowe
 • brak doświadczenia (zbyt duża wrażliwość na bodźce seksualne)
 • używki (alkohol, papierosy, narkotyki)
 • choroby (m.in cukrzyca, urazy neurologiczne)
 • procesy starzenia

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Leczenie przedwczesnego wytrysku odbywa się dwutorowo tj: farmakologicznie i psychoterapeutycznie.

Formy i podawane leki zależne są od występujących przyczyn. Nie ma „złotego środka” na przedwczesny wytrysk. Występują jedynie preparaty, które wydłużają stosunek (oparte o naturalne składniki). Jednakże ich skuteczność jest dyskusyjna.

Przedwczesny wytrysk można leczyć również poprzez zmianę nawyków żywieniowych, aktywność fizyczną, większą dawkę relaksu oraz co najważniejsze – poprzez rozmowę z partnerką. Świadomość, że druga osoba zna nasz problem nie wprowadzi nas w błędne koło (nawarstwiający się stres związany ze zbliżeniami).

Kuracja farmakologiczna dostępna jest tylko za okazaniem recepty, dlatego też niezbędna jest wizyta u lekarza (urologa lub seksuologa).

Problemy z potencją, a przedwczesny wytrysk

Nie jesteś już najmłodszy? Kobiecy biust i pośladki nie działają na Ciebie tak jak przedtem? Problemy z erekcją to bardzo powszechny problem wśród dojrzałych mężczyzn.

Zaburzenia potencji można skutecznie leczyć. Zawsze warto udać się do lekarza, by skonsultować problem. Choć jest to dosyć wstydliwa przypadłość, to z całą pewnością na lekarzu nie zrobi najmniejszego wrażenia – nie ma czego się obawiać.

Jeśli jednak za nic w świecie nie zamierzacie dzielić się swoim problemem z medykiem, możecie skorzystać z preparatów dostępnych bez recepty. To środki bazujące na naturalnym składzie, który jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Poniżej prezentujemy dwa produkty, które cieszą się zdecydowanie najlepszą opinią wśród użytkowników.

Na potencję bez recepty – najlepsze produkty

 1. Eron Plus Eron Plus to unikalna formuła składająca się z dwóch preparatów. Jeden z nich należy stosować każdego dnia, drugi zaś bezpośrednio przed stosunkiem. Eron plus działa następująco: – zwiększa ochotę na seks – potęguje satysfakcję – oddziałuje na libido – wzmacnia erekcję – powoduje, że wzwód jest silniejszy To, co najważniejsze to fakt, iż Eron Plus nie tylko działa doraźnie, ale dzięki codziennej suplementacji pozwala się pozbyć problemu raz na zawsze.
  Więcej o Eron Plus tutaj: https://biocity.pl/eron-plus/

 2. Vialafil CR Vialafil CR to produkt wykorzystujący aktywne składniki, których celem jest pobudzenie napływu krwi do ciał jamistych. Wykazuje również właściwości opóźniające wytrysk – stosując Vialafil można czerpać radość ze zbilżeń dłużej i intensywniej. Vialafil CR to preparat w pełni bezpieczny. Oparty jest bowiem na silnych, lecz naturalnych składnikach. Nie powoduje skutków ubocznych, nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Niewątpliwie, te dwa wyzej wymienione preparaty są skuteczne. Nie mniej jednak, zaburzenia erekcji mogą mieć swoje źródło w wielu różnych dolegliwościach, dlatego też mimo wszystko warto zapoznać się z opinią lekarza. Konsultacja ze specjalistą pozwoli poznać przyczyny problemu, co z całą pewnością wpłynie na tempo leczenia. Ponadto, lekarz pozwoli dobrać preparaty o sprecyzowanym działaniu.

Opublikowany w Seks

Dodaj komentarz