piersi

3 zabiegi na powiększenie piersi: implanty, kwas hialuronowy, lipomodeling

Oferta gabinetów medycyny estetycznej jest naprawdę świetna. Dzisiaj pragniemy pokrótce przedstawić trzy, zdecydowanie najczęściej wybierane zabiegi na większy i jędrniejszy biust.

Powiększanie piersi implantami piersiowymi

Wykorzystanie silikonowych implantów to zabieg, który cieszy się niezwykle dużą popularnością. Wszystko za sprawą tego, iż jego efekty mogą być dowolne. Oznacza to, że pacjentka ma możliwość wyboru kształtu, rozmiaru i konkretnego wypełnienia swoich piersi. Co więcej, zabieg powiększania implantami piersiowymi jest trwały. Efektem możemy zachwycać się dożywotnio. Pełen efekt zobaczymy zwykle do 3 miesięcy po zabiegu. Zaś sam koszt tego typu operacji to około 15000-20000 złotych.

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Odpowiada między innymi za jędrność i elastyczność skóry. Wykorzystywana jest powszechnie przy realizacji różnych zabiegów ujędrniających i wypełniających. Z powodzeniem korzysta się z niej także w celu powiększenia biust.

Kwas hialuronowy aplikowany jest niewielką igłą, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest bardzo krótki. Efekty utrzymują się zwykle nawet 2-3 lata. Koszt tego zabiegu oscyluje w granicach 10000 złotych.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Lipomodeling, bo tak właściwie nazywa się zabieg powiększania piersi własną tkanką tłuszczową, to rozwiązanie, które cechuje się niezwykle naturalnym efektem. Po wygojeniu ran, nie widać absolutnie żadnej ingerencji w nasz biust. Naturalny kształt i materiał wypełniający (odwirowana tkanka tłuszczowa) daje doskonały efekt.

Koszt tego zabiegu zależny jest od poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. Im jest on wyższy, tym zabieg tańszy. Zwykle jednak cena lipomodelingu nie przekracza kilkunastu tysięcy złotych.

Alternatywy dla popularnych zabiegów na większy biust: ProBreast Plus

Nie musisz korzystać z drogich, inwazyjnych zabiegów na powiększanie biustu. Istnieją bowiem skuteczne alternatywy, co do których efektywności nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. Do takowych alternatyw z całą pewnością zaliczyć można krem i tabletki od ProBreast Plus. To rozwiązanie o bardzo bogatym składzie.

Skład kremu: woda, stearynian glicerylu, olej sojowy, gliceryna, olej migdałowy, mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, oksyetylenowana 20 molami tlenku etylenu mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, alkohol cetylowy, alantoina, ekstrakt z nagietka lekarskiego, oksyetylenowana 12 molami tlenku etylenu mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, palmitynian cetylu, olej z nasion słonecznika, wyciąg z szyszek chmielu, substancje zapachowe, glikol propylenowy, palmitynian retinylu, witamina E, octan tokoferylu, alkilowa pochodna eteru gliceryny, 2-fenoksyetanol

Skład suplementu diety: ekstrakt kozieradki (Trigonella foenum-graecum)[50% fenuzydów] [sproszkowane nasiona]; koper włoski (Foeniculum vulgare) [nasiona]; otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza, barwnik – dwutlenek tytanu); ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) [5:1]; kmin rzymski (Cuminum cyminum) [sproszkowane nasiona]; ekstrakt z izoflawonów sojowych [40% izoflawonów]; L-tyrozyna; wit. E (octan DL-alfa-tokoferylu); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Specjaliści podkreślają, że jest to zdecydowanie najefektywniejszy naturalny sposób na powiększenie biustu.

Dodaj komentarz