spalanie tkanki tłuszczowej

Jak najszybciej spalić tkankę tłuszczową? Dieta, aktywność fizyczna, suplementacja

Nadwaga to problem z którym walczy co trzeci obywatel cywilizowanych krajów. Liczba osób z kłopotliwym nadmiarem tkanki tłuszczowej nieprzerwanie wzrasta od kilkudziesięciu lat. Co można z tym zrobić? Jak najszybciej spalić tłuszcz i doprowadzić ciało do optymalnej kondycji?

Krok pierwszy: DIETA

Odchudzanie bez diety jest bardzo trudne. Specjalny jadłospis odchudzający powinien zatem być pierwszym krokiem, który podejmiesz w walce z odchudzaniem.

W Internecie znaleźć można wiele różnych diet. My sugerujemy korzystać z jadłospisów zbilansowanych i pełnowartościowych. Diety głodówkowe mają to do siebie, że często towarzyszy im tzw. „efekt jojo”.

Dietę należy stosować regularnie i nie poddawać się żadnym pokusom. Tylko wtedy, gdy będziemy odpowiednio zdyscyplinowani, jadłospis będzie odpowiednio działał,.

Krok drugi: AKTYWNOŚĆ

Uprawianie sportu, aktywnego hobby lub jakakolwiek forma ruchu to absolutna konieczność. Tylko wtedy zmusimy organizm do generowania odpowiedniego zapotrzebowania energetycznego. Za sprawą zwiększonej aktywności, wykorzystywane będą materiały zapasowe w postaci odłożonej tkanki tłuszczowej.

Bardzo duże znaczenie ma forma treningu na odchudzanie. Zaleca się przede wszystkim wykonywanie ćwiczeń aerobowych, takich jak bieganie czy jazda na rowerze.

Warto zauważyć, że trening powinien trwać minimum 30-40 minut. Dopiero po tym czasie organizm korzysta z rezerw.

Krok trzeci: SUPLEMENTACJA

Nie bez powodu suplementacja to dopiero trzeci krok w procesach odchudzania. Wszak, wbrew temu co mówią producenci suplementów – nie jest ona najważniejsza i konieczna. Nie mniej jednak, przy wykorzystaniu jej z głową – może spotegować efekty kroku pierwszego (diety) i kroku drugiego (aktywności fizycznej).

Na rynku dostępne są dziesiątki różnych suplementów odchudzających. Kluczowy jest odpowiedni wybór. Zalecamy korzystać z preparatów opartych na sprawdzony, przebadanych klinicznie aktywnych składnikach: błonniku, kwasie hydroksycytrynowym lub kwasie chlorogenowym.

Wybór skutecznego suplementu diety na odchudzanie: poznaj African Mango

Postępująca nadwaga sprawia, że ludzie coraz częściej poszukują rozwiązań na odchudzanie. Jednym z takowych jest African Mango – suplement diety robiący furorę za oceanę. W Stanach Zjednoczonych tabletki z ekstraktem z tego egzotycznego owoca stosowane są bardzo powszechnie.

Czy skuteczność African Mango jest faktycznie taka jak zapewniają to producenci? Jakie efekty daje ten suplement? W dalszej części tej publikacji przedstawiamy szerokie właściwości oraz działanie preparatów, które swój skład opierają właśnie na afrykańskim Mango.

Afrykańskie Mango – właściwości odchudzające

Liczne badania potwierdziły bardzo duży wpływ African Mango na procesy odchudzające. Według kameruńskich badaczy African Mango oddziałuje na:

  • zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie

  • poziom glukozy we krwi

  • stężenie cholesterolu LDL

Takie właściwości to zasługa w głównej mierze błonnika, który w afrykańskim mango występuje w bardzo dużej ilości.

Więcej na temat badań na temat afrykańskiego mango można przeczytać w publikacji na FitPoradnia.pl, tj.: https://fitporadnia.pl/afrykanskie-mango-na-odchudzanie/.

Afrykańskie Mango, a sceptycy

Afrykańskie Mango powoduje liczne wymiany zdań pomiędzy naukowacami. Według wielu – jest to produkt nieskuteczny, który stanowi kolejną formę karmienia osób otyłych, rzekomo cudownymi preparatami.

Nie mniej jednak – w sieci znaleźć można naprawdę wiele pozytywnych opinii na temat tego typu preparatów (zarówno na forach zagranicznych, jak i polskich). Kto zatem ma rację? Czy afrykańskie mango jest skuteczne, czy nie?

Otóż, efekty African Mango są najlepsze wtedy, gdy łączymy suplementację z dietą. Sam z siebie błonnik zawarty w tej egzotycznej roślinie na nic się zda, jeśli będziemy jeść niezdrowo i za dużo. Należy przy tym również uwzględnić odpowiednią dawkę aktywności fizycznej, dzięki której rozpoczną się procesy spalania tkanki tłuszczowej.

African Mango to suplement warty uwagi. Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić, czy pomoże w każdym przypadku.

Jest to preparat bezpieczny, w pełni naturalny, który nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Stosować go może każdy, nie ma medycznych przeciwskazań do kuracji tymże preparatem.

Dodaj komentarz