oczyszczanie-organizmu

Sposoby na odkwaszenie i oczyszczenie organizmu z toksyn

Pojawiający się dyskomfort trawienny, problemy z wypróżnianiem, bóle brzucha oraz defekty skórne mogą wskazywać na jeden z defektów: zakwaszenie lub zanieczyszczenie organizmu. Dzisiaj, pragniemy Państwu przedstawić skuteczne metody zarówno na odkwaszenie jak i oczyszczenie organizmu z toksyn.

Sposoby na odkwaszenie organizmu

Proces odkwaszania organizmu to nic innego jak czynności, których celem jest przywrócenie prawidłowego pH w organizmie. Powinno ono wynosić od 7,35 do 7,45 (tzw. równowaga kwasowo-zasadowa). Odkwasić organizm można na kilka różnych sposobów. Zdecydowanie najczęściej korzystamy z tzw. domowych sposobów, a konkretniej:

  • Sody oczyszczonej

  • Octu Jabłkowego

  • Soku z Cytryny

To efektywne rozwiązania, ale niezbyt komfortowe w stosowaniu. Wszak przełknięcie przez gardło tego typu mikstury to dla wielu niemałe wyzwanie. Na szczęście, organizm można odkwasić także przy wykorzystaniu wygodniejszych rozwiązań, a konkretniej – za pomocą suplementów diet. Wygodne kapsułki pozwalają osiągnąć równowagę kwasową już po kilku tygodniach stosowania. Zakwaszenie organizmu to stan zachwiania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Skutkuje on problemami związanymi z pracą jelit oraz całego układu trawiennego. Odkwasić organizm można na wiele różnych sposobów. Najlepszym przykładem środka na odkwaszanie jest Spirulin Plus.

Wasza recenzja, czyli co sądzicie o Spirulin Plus?

Ze względu na fakt, iż najlepszą rekomendacją do zastosowania Spirulin Plus w celu odkwaszenia organizmu są Wasze opinie, postanowiliśmy przytoczyć kilka z nich. Niektóre zostały nadesłane mailowo, inne zaś znaleźliśmy pod postami traktującymi o zakwaszeniu, zanieczyszczeniu i detoksykacji organizmu. Zapraszamy do lektury. Janczur77 napisał: Świetna sprawa, Spirulin Plus to faktycznie efektywne rozwiązanie. Ja stosowałem przez miesiąc i to całkowicie pozwoliło uzyskać równowagę kwasowo zasadową. Co do efektywności tego rozwiązania nie mam zatem absolutnie żadnych wątpliwości. Po-le-cam!

Ka**tr88@wp.pl nadesłała: Testowałam Spirulin Plus na sobie przez miesiąc. Efekty? Wystarczające i zadowalające. Na pewno zaletą jest wygoda. Połykasz kapsułki i problem z głowy. Wcześniej korzystałam z diety zasadowej, to zdecydowanie większe wyzwanie.

Ry***89@wp.pl nadesłał: Zaryzykuję stwierdzeniem, że Spirulin Plus to najlepsze rozwiązanie na zakwaszenie. W moim przypadku pomaga błyskawicznie, a stosuję już go któryś raz. Wcześniej stosowałem domowe receptury (soda, ocet, sok z cytryny) – niestety, w żadnym z przypadków nie było takiej efektywności jak ma to miejsce w przypadku Spirulin Plus. Kasia27 napisała: Na zakwaszenie warto sprawdzić Spirulin Plus. U mnie w rodzinie pomaga i to błyskawicznie, dlatego ma moją rekomendację. Polecamy! 😉 Michu1985 napisał: Do tej pory nie wierzyłem w suplementy diet, ale Spirulin po zastosowaniu wywrócił moją opinię do góry nogami. Jak najbardziej polecam.

Sposoby na oczyszczanie organizmu

Toksyny są wszechobecne – znajdują się w pożywieniu, wodzie i powietrzu. Nie ma możliwości, by się przed nimi ustrzec. Dlatego też regularna detoksykacja jest konieczna w dosłownie każdym przypadku. Proces oczyszczania organizmu może być realizowany przy wykorzystaniu kilku sposobów. Najczęściej sięgamy po tzw. diety głodówkowe, które mają charakter przeczyszczający. Obniżony poziom kaloryczny ma jednak jedną wadę – może finalnie obniżyć tempo metabolizmu, co kończy się efektem jojo. Alternatywnym rozwiązaniem jest stosowanie suplementów diet. Skuteczne są wszelkie preparaty, które zawierają dużą ilość błonnika, a konkretniej: Green Barley Plus, Acai Berry czy African Mango.

Dodaj komentarz